Nieustanna transmisja on-line z kaplicy św. Maksymiliana w Niepokalanowie Nowenny wg św. Faustyny: 29 listopada – 7 grudnia

W kaplicy św. Maksymiliana w Niepokalanowie w dniach od 29 listopada do 7 grudnia br. będzie sprawowana Nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP według św. Faustyny. Sekretarka Bożego Miłosierdzia w swoim Dzienniczku podała, że trzykrotnie odprawiła Nowennę składającą się 1000 Zdrowaś Maryjo dziennie, razem 9000 Zdrowaś. W dniach wymienionych, codziennie od 7.00 do 21.00 przed Najświętszym Sakramentem będziemy modlić się w pięciu blokach modlitewnych po dwie godziny każdy z godzinnymi przerwami. Każdy blok to cały różaniec, czyli 200 Zdrowaś. O godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Eucharystia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Można przyjechać na całą Nowenną, albo na kilka dni albo codziennie brać udział w jednym, dwóch lub więcej blokach modlitewnych. Każde Zdrowaś Maryjo to jedna róża dla Niepokalanej na Jej święto.

Modlimy się w następujących intencjach:

Intencja główna:
o tryumf Niepokalanego Serca Maryj w Polsce i na świecie

Intencje dodatkowe:
o pokój w Polsce i na świecie;
o jedność w Kościele;
za Ojczyznę; za rządzących;
o pełną ochronę prawną ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci,
za Niepokalanów,
o nawrócenie wszystkich nieprzyjaciół Kościoła;
w intencjach poleconych Niepokalanej …. (Każdy uczestnik Nowenny może dołączyć swoje własne intencje składając je w koszyczku przed ołtarzem).

Można łączyć się z nami w modlitwie także przez Internet:
https://www.youtube.com/watch?v=LFjOzrJe444&feature=youtu.be

Franciszkanie z Niepokalanowa
fot. na górze za: www.krecia.franciszkanie-warszawa.pl