Niepokalanów: Spotkanie „Oddaj się Maryi” – sobota, 7 marca

W Niepokalanowie, w każdą pierwszą sobotę miesiąca, odbywa się spotkanie z zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny: Oddaj się Maryi.

W sobotę, 7 marca 2020 roku, podczas 41. spotkania z cyklu Oddaj się Maryi, w szczególny sposób oddamy Niepokalanemu Sercu NMP nas samych, wszelkie nasze sprawy i troski.

Gościem specjalnym będzie o. Remigiusz Trocki, franciszkanin z Radia Niepokalanów, specjalizujący się w tematach związanych z zagrożeniami duchowymi. Wygłosi konferencję pt. „Różne oblicza walki duchowej”.

ZOBACZ TEŻ: O zagrożeniach duchowych i nie tylko – audycja o. Remigiusza Trockiego

PROGRAM:

9:30 w sali św. Bonawentury – konferencja przygotowująca do zawierzenia Maryi połączona ze świadectwami.

11:00 w bazylice – Msza święta z zawierzeniem siebie i wszelkich swoich spraw Matce Bożej, TRANSMITOWANA PRZEZ RADIO NIEPOKALANÓW. Zbierane na Mszy ofiary są przeznaczone na cel budowy Namiotu Zawierzenia.

Po Eucharystii nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i przyjęcie do Rycerstwa Niepokalanej (MI).

Około 13:00 możliwość ciepłego posiłku na placu z tyłu bazyliki.

13.30 w sali św. Bonawentury – spotkanie z o. Remigiuszem Trockim, który wygłosi konferencję pod tytułem „Różne oblicza walki duchowej”.


Na spotkaniu będzie można zaopatrzyć się w akty zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi siebie, rodziny, firmy, parafii i władz samorządowych, Cudowne Medaliki, Traktat o doskonałym nabożeństwie do NMP, płyty MP3: Wielkie Zawierzenia NSM 2017 i 2018, oraz Sympozjum Magia – cała prawda, film Świadectwo Wiesławy Marii, książkę Cuda św. Maksymiliana oraz inne publikacje.

WAŻNE!

Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału osobiście, jest możliwość nadesłania swoich intencji do zawierzenia Maryi mailowo: zawierzenieintencje@gmail.com. Te intencje zostaną wydrukowane i złożone w koszyku przed ołtarzem. Wszystkie sprawy oddane Maryi są dołączone do intencji mszalnej odprawianej w czasie zawierzenia oraz do codziennej Mszy św. zbiorowej odprawianej w kaplicy klasztornej o 6:40.

Tradycyjnie spotkanie jest poprzedzone czuwaniem modlitewnym. O godz. 19:00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i odmówione zostaną dwie część Różańca: światła i bolesną z rozważaniami. O 21:00 błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, apel maryjny i Eucharystia. Od 22:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w kaplicy adoracyjnej w bazylice. O 6:00 ponownie się spotykamy w kaplicy św. Maksymiliana na śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i części chwalebnej Różańca świętego.

Noclegi i posiłki zamawiamy indywidualnie w domu rekolekcyjnym (tel. 46 86 42 161 lub mail: niepokalanow5@gmail.com).

Zapraszamy. Ojcowie Franciszkanie z Niepokalanowa

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.niepokalanow.pl

Fot. Paulina Wysocka/RN