Niepokalanów: Pierwsza sobota – zawierzenia, świadectwa, wartościowe konferencje

W Niepokalanowie w każdą pierwszą sobotę miesiąca odbywa się spotkanie Oddaj się Maryi z zawierzeniem siebie i wszelkich spraw Niepokalanemu Sercu Maryi. Spotkanie jest poprzedzone całonocnym czuwaniem modlitewnym od godz. 19:00 w piątek do 7:00 w sobotę. W programie: w kaplicy św. Maksymiliana adoracja Najśw. Sakramentu, modlitwa uwielbienia, dwie części Różańca i Msza św. o 21:10. Po Eucharystii modlitwa indywidualna w ciszy w Kaplicy Wieczystej Adoracji. O 6:00 w kaplicy św. Maksymiliana Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP i trzecia część Różańca.

W sobotę o 9:30 w sali św. Bonawentury konferencja o zawierzeniu i świadectwa, następnie Msza św. z zawierzeniem o 11:00 w bazylice. Po Mszy św. o 11:00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, Różaniec i 15-minutowe rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi. Po nabożeństwie będzie możliwość przystąpienia do Rycerstwa Niepokalanej.

W przerwie, od 13:00 do 13:40 – możliwość ciepłego posiłku (zupa z klasztornego stołu, kawa i herbata). Po przerwie, w sali św. Bonawentury, konferencja Roberta Tekieli pt. Idą po nasze dzieci – cyfrowy smog, współczesne zagrożenia kulturowe i duchowe. Zakończenie Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15:00 w kaplicy św. Maksymiliana.

Gościem spotkania w tym miesiącu będzie: Robert Tekieli – dziennikarz, publicysta, animator kultury niezależnej, poeta lingwistyczny, który wygłosi konferencję: Idą po nasze dzieci – cyfrowy smog, współczesne zagrożenia kulturowe i duchowe

Spotkanie będzie transmitowane na kanale YouTube NIEPOKALANÓW-TV. Ponadto główna Msza św. o 11:00 i nabożeństwo wynagradzające wyemituje Radio Niepokalanów. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału osobiście, zachęcamy do skorzystania z transmisji: https://www.youtube.com/niepokalanow-tv

Noclegi i posiłki można zamawiać w Domu Rekolekcyjnym św. Teresy w Niepokalanowie (tel. 46 86 42 161 lub e-mail: niepokalanow5@gmail.com).

Przed bazyliką i przy wejściu do kaplicy adoracji będzie możliwość nabycia aktów zawierzenia, Cudownych Medalików, innych dewocjonaliów oraz sakramentaliów w postaci egzorcyzmowanej soli, wody i oleju.

Zachęcamy do przysyłania swoich intencji zawierzenia Niepokalanej na e-mail: zawierzenieintencje@gmail.com

Wszystkie intencje są drukowane i zawierzone Niepokalanej na Mszy św. o godz. 11:00.

ODDANI NA FACEBOOKU
Zapraszamy na facebook.com/oddaniniepokalanej. Jest to społeczność tych, którzy oddali się Maryi lub pragnę to uczynić. Dzielimy się doświadczeniem życia na co dzień z Maryją. Informujemy się wzajemnie o nowych ciekawych inicjatywach maryjnych. Zapraszamy wszystkich rycerzy Niepokalanej, niewolników Maryi, członków różnych wspólnot i ruchów maryjnych oraz osoby niezrzeszone, a pragnące pogłębiać relację z Matką Bożą. Podstawą naszego oddania jest wypełnienie Testamentu z Krzyża przez przyjęcie Maryi za swoją Matkę.

facebook.com/oddaniniepokalanej

WYŚLIJ INTENCJE PRZEZ INTERNET
Jeśli nie możesz przyjechać na spotkanie do Niepokalanowa, wyślij swoje intencje na adres mail: zawierzenieintencje@gmail.com

AKTY ODDANIA DO POBRANIA – do pobrania TUTAJ (należy zjechać na dół strony)