Niepokalanów: Oddaj się Maryi – sobota, 6 marca

W sobotę, 6 marca odbędzie się w Niepokalanowie kolejne spotkanie z cyklu „Oddaj się Maryi”. Spotkania te są wypełnieniem prośby Matki Bożej, która apelowała o praktykowanie pierwszych sobót miesiąca. Więcej na temat pierwszych sobót miesiąca można przeczytać i posłuchać TUTAJ.

Ojcowie franciszkanie zachęcają, by tego dnia (tj. w pierwszą sobotę miesiąca) szczególnie oddawać Niepokalanemu Sercu Maryi samych siebie, wszelkich naszych spraw i problemów.

Osoby, które przybędą w tym dniu do Niepokalanowa, proszone są o zachowanie przepisów sanitarnych. Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi odbędzie się w sobotę, 6 marcca, na Mszach św. o 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00. Po Mszy św. o 11:00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, Różaniec i 15-minutowe rozmyślanie nad tajemnicami różańcowymi. Po nabożeństwie będzie możliwość przystąpienia do Rycerstwa Niepokalanej.

Na transmisję radiową zapraszamy od 11.00 do 13.00 – 11:00 Msza św. z zawierzeniem; nabożeństwo wynagradzające; różaniec
Po 13:00 o. Stanisław Jarosz OSPPE wygłosi konferencję pt. Św. Józef – obrońca życia
Spotkanie zakończy się o 15.00 modlitwą Koronką do Bożego Miłosierdzia, odmówioną w Kaplicy św. Maksymiliana.

Więcej informacji na temat spotkania 6 marca –  TUTAJ