Niepokalanów: Oddaj się Maryi, 02 marca 2019

Jak co miesiąc zapraszamy do Niepokalanowa, by uczestniczyć w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi oraz oddać tego dnia wszystkie swoje sprawy i sprawy naszych rodzin Niepokalanej, by Ona miała do nich dostęp i mogła w ten sposób działać w naszym życiu.

Gościem specjalnym tego dnia będzie dr Iwona Zielonka.


PROGRAM SPOTKANIA:

9:30 – w sali św. Bonawentury – konferencja przygotowująca do zawierzenia Maryi połączona ze świadectwami.

11:00 w bazylice – Msza święta, TRANSMITOWANA PRZEZ RADIO NIEPOKALANÓW z zawierzeniem siebie i wszelkich swoich spraw Matce Bożej. W sposób szczególny w tym dniu Matce Bożej zawierzymy miejsca pracy, firmy, przedsiębiorstwa, sprawy gospodarcze i ekonomiczne. Każdy z uczestników spotkania otrzyma Akt Oddania Parafii Niepokalanemu Sercu Maryi.

Po Eucharystii nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi – TRANSMITOWANE PRZEZ RADIO NIEPOKALANÓW (wspólny Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem oraz 15-minutowe trwanie z Maryją na rozważaniu tajemnic radosnych).

Około 13:00 możliwość ciepłego posiłku na placu z tyłu bazyliki.

Ok. 13:40  Gość spotkania – dr Iwona Zielonka wygłosi konferencję pt. Maryja − nowa Ewa. Będzie możliwość zadawania pytań.

Spotkanie się zakończy około 15.

Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału osobiście, jest możliwość nadesłania swoich intencji do zawierzenia Maryi mailowo: zawierzenieintencje@gmail.com. Te intencje zostaną wydrukowane i złożone w koszyku przed ołtarzem. Wszystkie sprawy oddane Maryi są dołączone do intencji mszalnej odprawianej w czasie zawierzenia oraz do codziennej Mszy św. zbiorowej odprawianej w kaplicy klasztornej o 6:40.

Tradycyjnie spotkanie jest poprzedzone czuwaniem modlitewnym. O godz. 19:00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i odmówione zostaną dwie część Różańca: światła i bolesną z rozważaniami. O 21:00 błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem, apel maryjny i Eucharystia. Od 22:00 adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy w kaplicy adoracyjnej w bazylice. O 6:00 ponownie się spotykamy w kaplicy św. Maksymiliana na śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP i części chwalebnej Różańca świętego.


Posłuchaj/Przeczytaj także:
Co możemy zawierzyć Matce Bożej? Kto może Jej się zawierzyć?
Niepokalanów: Oddaj się Maryi – każda pierwsza sobota miesiąca

Przeczytaj także relację na stronie niepokalanow.pl:
GDZIE MARYJA NIE POMOŻE…