Niepokalanów: Nabożeństwo pokutne Trzech Sobót. Początek już 13 marca

Pokuty, Pokuty, Pokuty – Maryja wciąż wzywa do przemiany życia. Tak prosiła w Lourdes, w Fatimie i w wielu innych miejscach. Jak wielu jest głuchych na to wołanie. Nie widzi albo celowo nie chce widzieć swojej winy, tłumacząc na różne sposoby swoje grzechy. Jednym z największych grzechów naszego pokolenia jest bezkarne mordowanie nienarodzonych. Odmawiamy im wszelkich praw do życia, stawiając swoją wygodę i egoizm nad ich prawem do istnienia.

Tak jak w roku ubiegłym, i tym roku, w Wielkim Poście odbyły się w Niepokalanowie specjalne nabożeństwo pokutne Trzech Sobót jako ekspiacja za mord na nienarodzonych dzieciach. Przez trzy soboty (13, 20 i 27 marca) będziemy modlić się na Eucharystii o godz. 11:00 (TRANSMISJA PRZEZ RADIO NIEPOKALANÓW) w intencji całkowitego zaprzestania w Polsce aborcji i innych grzechów przeciwko życiu. Łącząc się z krzyżową ofiarą Jezusa, która gładzi grzechy całego świata, będziemy prosić o Boże Miłosierdzie dla matek, ojców, krewnych, lekarzy, służby zdrowia, duchownych, polityków, nauczycieli i innych odpowiedzialnych za śmierć nienarodzonych.

Po Mszy św., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, zostaną odmówione specjalne modlitwy uwolnienia z ciężaru winy po grzechu aborcji.

13 marca będziemy przepraszać Boga za wszystkich ludzi winnych aborcji,
20 marca będziemy się modlić modlitwą ojca, solidaryzując się ze wszystkimi ojcami,
27 marca będziemy łączyć się z kobietami, odmawiając modlitwę matki.

Msza św. i nabożeństwo będą transmitowane na kanale NIEPOKALANÓW You Tube i w Radiu Niepokalanów. Każdorazowo będzie możliwość złożenia ofiary na Msze św. wynagradzające za grzech aborcji odprawiane codziennie w kaplicy św. Maksymiliana [zob. w obronie życia ]

Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich, którym drogie jest każde życie ludzkie. Niech to wspólne przebłaganie dokona cudu uwolnienia i uzdrowienia całego naszego narodu. Wszystkie tekst modlitw zostały wydrukowane w specjalnie przygotowanych broszurkach „Niepokalana oto nasz ideał. W obronie życia”. Zostały wyłożone na stoliku przy wejściu do Bazyliki w Niepokalanowie, aby je można było zabrać do swoich środowisk. Kroki do uwolnienia z poczucia winy po aborcji, modlitwę matki, modlitwę ojca, świadectwa itp. można odnaleźć na: www.poaborcji.pl i www.duchowaadopcja.info. Prosimy o pomoc w rozpropagowaniu informacji o nabożeństwie.

O. Mirosław Kopczewski