Niepokalanów-Lasek: Różańcowe rekolekcje w milczeniu – Zapraszamy!

Różańcowe rekolekcje w milczeniu: 8-10 lutego 2021

Fundamentem tych rekolekcji, oprócz Eucharystii, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu oraz medytacje maryjne i konferencja rycerska. Rekolekcje odbywają się w ciszy i milczeniu, dlatego uczestnicy proszeni są o wyłączenie telefonów komórkowych i niekorzystanie z Internetu.

MIEJSCE: Ośrodek Rekolekcyjno-Formacyjny Rycerstwa Niepokalanej Niepokalanów Lasek, ul. Teresińska 32, 96-515 Teresin

ZAPISY: Zgłoszenie prosimy wysłać na e-mail: lasek@maryjni.pl Zaliczkę należy wpłacić na konto podane w mailu zwrotnym. Pozostała część kwoty będzie do zapłacenia na miejscu. W razie rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie jest zwracana, zostanie przeznaczona na cele ewangelizacyjne.

Więcej informacji na: www.lasek.niepokalanow.pl 


NIEPOKALANÓW – LASKEK – Dom rekolekcyjny jest przeznaczony do prowadzenia rekolekcji, dni skupienia, czuwań modlitewnych w duchu Rycerstwa Niepokalanej. Dysponuje dużą kaplicą, małą kaplicą i oratorium, pokojami 2,3 i 6-osobowymi, dużą i mniejszą salą konferencyjną, dwiema salami rekreacyjnymi, dużą i małą jadalnią. Ośrodek otoczony jest murem, obok domu na powierzchni ok. 4 ha znajduje się las, parking i dom gospodarczy. Niepokalanów Lasek poświęcony 17 czerwca 1939 przez o. Maksymiliana Kolbego, do 1986 służył braciom jako dom wypoczynkowy.

KONTAKT:
Ośrodek Formacyjny Rycerstwa Niepokalanej w Niepokalanowie Lasku,
ul. Teresińska 32, 96-515 Teresin
tel. +48 46 861 38 59

Sekretariat/Biuro MI
tel. +48 46 864 42 06 (pn-pt: 9.30 – 15.30)
e-mail: lasek@maryjni.pl
www.lasek.niepokalanow.pl