Niepokalanów-Lasek: Franciszkańskie Dni Skupienia 10 – 12 lutego 2017 r.

Pokój i Dobro.
Lutowe Dni Skupienia wypadają co roku w czasie sesji. Po ilości próśb o modlitwę, jakie napływają z każdej strony, widać ile obaw i stresu przeżywają studenci, choć nie tylko oni. Dlatego tematem, nad którym się pochylimy są słowa Pana Jezusa:

Pokój Mój daję wam…

Zależy nam by czas tych dni skupienia był rzeczywistym doświadczeniem pokoju wypływającym ze słów Pana Jezusa: „Proście a będzie wam dane”.

Gość w sobotnie popołudnie
Kuba Kornacki, lider zespołu Kanaan, to zawodowy aktor, absolwent krakowskiej PWST (1997).

„Zastanawiałem się, jak swoją pracą mogę dziękować Panu Bogu, jak mogę Go wychwalać tym, co robię. To było dla mnie bardzo ważne. Zanim dostałem się do szkoły teatralnej, miałem doświadczenie mocnego spotkania się z Bogiem i nie chciałem, żeby cokolwiek przeszkadzało mi w tej relacji”. Wywiad z Kubą Kornackim: TUTAJ

Dni Skupienia odbędą się w terminie 10-12 lutego, zapisy do 8 lutego (środa), jak dotychczas – pod adresem zapisyds@gmail.com lub za pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie: www.dniskupienia.info.pl
W zgłoszeniach prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku.

Koszt to 75 złotych (nocleg+wyżywienie), zabieramy ze sobą śpiwory. Istnieje również możliwość wypożyczenia pościeli (koszt 7 złotych).

o. Sylwester M. Gąglewski