Niepokalanów: II Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka oraz grup i wspólnot modlących się za kapłanów

Zapraszamy 27 kwietnia 2019 do Niepokalanowa na: II Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka oraz grup i wspólnot modlących się za kapłanów. Z racji 101 rocznicy święceń kapłańskich św. Maksymiliana M. Kolbe spotkamy się po raz drugi w Niepokalanowie aby dziękować Bogu za sakrament kapłaństwa oraz prosić o nowe powołania. Zapraszamy wszystkich wiernych, przedstawicieli grup i wspólnot modlących się za kapłanów.

Program spotkania:
9.30 powitanie, zawiązanie wspólnoty

10.00 Różaniec w intencji kapłanów (Magdzia Buczek)

11.00 Eucharystia (przewodn. kard. Kazimierz Nycz) ślubowanie nowych członkówzawierzenie Niepokalanej osób, wspólnot i grup modlących się za kapłanów

12.30 obiad

13.30 prezentacja wspólnot, czas świadectw 14.30konferencja (ks. Bogusław Nagel – Opiekun Krajowy Apostolatu Modlitwy za Kapłanów Margaretka)

15.00 Godzina Miłosierdzia (prowadzi Wspólnota Guadalupe)

ok. 17.00 zakończenie

Na spotkaniu będzie można nabyć blankiety do zakładania nowych Margaretek, broszurę Apostolat modlitwy za kapłanów Margaretka, akty zawierzenia, cudowne medaliki, inne materiały związane z oddaniem się Maryi, będzie można zaprenumerować Rycerza Niepokalanej oraz nabyć nowości wydawnicze.

Na spotkaniu będą obecni członkowie katolickiej wspólnoty Cenacolo, założonej przez włoską zakonnice s. Elwirę, skupiającą młodzież uzależnioną. Będzie można wysłuchać ich świadectwa nawrócenia oraz porozmawiać o nurtujących problemach.

Osoby z daleka mogą skorzystać z noclegu w domu rekolekcyjnym św. Teresy , po wcześniejszym zgłoszeniu: 46 864 21 61; e-mail: niepokalanow5@gmail.com. Udział w spotkaniu jest wolny.

Przewidywany obiad – to tradycyjna grochówka z klasztornego stołu, tudzież inna smaczna strawa oraz zimne i gorące napoje – wszystko za dobrowolną ofiarę. Dla ułatwienia organizacji prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na e-mail: info@niepokalanow.pl, lub tel. 46 864 21 31

Organizatorzy:
Krajowe Duszpasterstwo Apostolatu Modlitwy za Kapłanów Margaretka
Klasztor Ojców Franciszkanów Niepokalanów

Za: niepokalanow.pl