Niepokalanów, 6 stycznia: „Oddaj się Maryi” – Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi – nabożeństwo wynagradzające oraz spotkanie, dotyczące magii, okultyzmu i innych duchowych zagrożeń

W sobotę 6 stycznia, w Święto Trzech Króli, już po raz 15. spotkamy się w Niepokalanowie na pierwszo-sobotnim zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi. Przychodzimy do naszej Niepokalanej Matki, jak dzieci z naszymi problemami, radościami, tęsknotami. Wszystko, co oddamy Maryi nie należy już do nas, tylko do Niej.

Plan spotkania:

9.30 – w Sali św. Bonawentury (za Bazyliką) – konferencja przygotowująca do zawierzenia, połączona ze  świadectwami. Po nich odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi (modlitwa różańcowa).

11.30 – Eucharystia z zawierzeniem wszelkich spraw Niepokalanej oraz przyjęcie do Rycerstwa Niepokalanej w Bazylice – TRANSMISJA RADIOWA (6 stycznia to święto Trzech Króli, i porządek Mszy św. jest niedzielny, dlatego zapraszamy na Mszę św.  o 11.30, a nie jak zwykle o 11.00, a na różaniec wynagradzający do Sali św. Bonawentury po konferencji i świadectwach. Różaniec ten nie będzie transmitowany przez Radio Niepokalanów. Na różaniec radiowy zapraszamy – tradycyjnie o 19.30).

Po Mszy św. możliwość skorzystania z klasztornego posiłku: gorąca zupa, kawa, herbata, kanapki w „kwadracie” za Bazyliką.

W czasie spotkania będzie można nabyć materiały związane z zawierzeniem: akty zawierzenia, cudowne medaliki, Traktat o doskonałym nabożeństwie do Matki Najświętszej i inną literaturę.

Około 13.30 w Sali św. Bonawentury konferencja p. Andrzeja Wronki na temat: magii, okultyzmu i innych duchowych zagrożeń.

Dołącz do wydarzenia na facebooku