Niepokalanów: 54. Spotkanie Oddaj się Maryi

Pierwsza sobota kwietnia przypada w Triduum Paschalnym, dlatego kwietniowe Spotkanie „Oddaj się Maryi” zostało przeniesione na drugą sobotę, 10 kwietnia.
Szczegóły wydarzenia: TUTAJ
***
Osoby, które przybędą w tym dniu do Niepokalanowa, prosimy o zachowanie przepisów sanitarnych.
Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi będzie w sobotę, 6 marca, na Mszach św. o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00 i 11:00 (transmisja przez Radio Niepokalanów)
***
GOŚĆ SPOTKANIA
ks. Łukasz Pondel – konferencja – Apostolat Modlitwy za kapłanów „Margaretka”
***
Po Mszy św. o 11:00 odbędzie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, Różaniec i 15 minut rozmyślania nt. tajemnic różańcowych (transmisja przez Radio Niepokalanów) Po nabożeństwie będzie możliwość przystąpienia do Rycerstwa Niepokalanej.
***
O godz. 13:40 konferencja- ks. Łukasz Pondel Apostolat Modlitwy za kapłanów „Margaretka” – w bazylice.
***
W przerwie spotkania, ok. godz. 13:00 w „kwadracie” z tyłu bazyliki będzie wydawana ciepła herbata i kawa.
Prosimy o zaopatrzenie się w prowiant.
***
Od 8:00 do 14:00 przed bazyliką i przy wejściu do kaplicy adoracji będzie możliwość nabycia aktów zawierzenia, Cudownych Medalików, innych dewocjonaliów oraz sakramentaliów w postaci egzorcyzmowanej soli, wody i oleju.
***
Zachęcamy do przysyłania swoich intencji zawierzenia Niepokalanej na e-mail: zawierzenieintencje@gmail.com Należy przysyłać je do czwartku, poprzedzającego sobotnie zawierzenie ( aby zdążyć przygotować je do wydrukować). Intencje zostaną wydrukowane i położone przed ołtarzem u stóp Pana i Maryi oraz duchowo zawierzone Niepokalanemu Sercu Maryi na Mszy św. o godz. 11:00. W tych intencjach odprawiana jest Msza św. w piątek o godz. 21:10, w czasie czuwania poprzedzającego sobotnie Spotkanie Oddaj się Maryi.
***
Czuwanie i całe spotkanie są transmitowanie on-line na kanale You Tube NIEPOKALANÓW-TV: https://www.youtube.com/c/NIEPOKALANÓW-TV
Zapraszamy do wspólnej modlitwy!