Niech św. Michał Archanioł wspomaga nas w walce!

Wrzesień – to miesiąc, w którym częściej niż zwykle zwracamy się o wstawiennictwo św. Michała Archanioła. Coraz „modniejsze” staje się także – odprawiane w tym czasie – miesięczne nabożeństwo do św. Michała Archanioła. Nabożeństwo takie można znaleźć w Internecie, my tymczasem polecamy piękną modlitwę. ODMAWIAJMY JĄ JAK NAJCZĘŚCIEJ.

Święty Michale Archaniele!
Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Fot. za: michalici.pl

***

Za: https://kjb24.pl/:
„Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem”. Tymi słowami zwrócił się św. Ojciec Pio do swojej duchowej córki Liny Fiorellini, gdy przyszła ona do niego po błogosławieństwo dla miesięcznego nabożeństwa do Michała Archanioła.

31-dniowe nabożeństwo poświęcone naszemu Anielskiemu Obrońcy, znajdziecie np. TUTAJ: https://nowenny.pl/miesiac-ze-swietym-michalem-archaniolem