MKR: Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski, cz.1

Ci, którzy zawierzyli się Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski otrzymali wiele łask.
Uwikłani w grzechy – idą do spowiedzi; żyjący w związkach niesakramentalnych – wychodzą z nich i regulują sprawy małżeństwa i życia rodzinnego; bezdzietni – rodzą dzieci, a zadłużeni – wychodzą z długów. Dla Matki Bożej nie ma sytuacji bez wyjścia!

O tym wszystkim w najbliższej audycji „MKR-Modlitewne Koło Ratunkowe.” Gościem Malwiny Szymańskiej będzie Maria Emmanuel Dziemian, misjonarka świecka, koordynatorka zawierzeń, które raz w miesiącu odbywają się na Jasnej Górze. Malwinie Szymańskiej opowie m.in. o tym, co to znaczy zawierzyć się  Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski? Gdzie można tego dokonać i w jaki sposób? A także o licznych świadectwach osób, które takiego zawierzenia dokonały.

SŁUCHAJ: czwartek, 27 października: 9.10 (premiera) i ok. 20.20 (powtórka);
wtorek, 01 listopada: 18.10 (powtórka)

Audycji archiwalnych możesz posłuchać TUTAJ

UWAGA!

Tych, których temat zainteresował informujemy, że podobne zawierzenia, jak na Jasnej Górze, odbywały się będą w Niepokalanowie.

Pierwsze takie zawierzenie odbędzie się w pierwszą sobotę listopada. Z tej okazji – w najbliższą niedzielę, 30 października w bazylice w Niepokalanowie kazania na ten temat wygłosi o. Mirosław Kopczewski.
Tych, którzy chcieliby posłuchać takiego kazania, a nie mogą przyjechać w niedzielę do Niepokalanowa, zapraszamy na radiową transmisję Mszy świętej  – w niedzielę o 18.00. 

Szczegóły znajdziecie TUTAJ