Łódzkie świętuje dzień św. Floriana

Przed nami Dzień Strażaka – święto zawodowców i ochotników, którzy czuwają nad naszym bezpieczeństwem. Z tej okazji – aby podziękować strażakom za ich służbę – samorząd województwa łódzkiego przygotował trzy wydarzenia pod wspólnym hasłem „Koncert dla strażaka”.

Odbędą się one w trzech miastach już w najbliższy weekend. W sobotę, 22 kwietnia, zapraszamy do Ośrodka Sportu i Rekreacji nr 2 (ul. Topolowa 2) w Łowiczu, gdzie o godz. 18 wystąpią zespół Classic i Urszula. Dzień później, w niedzielę 23 kwietnia, koncerty odbędą się w Opocznie i w Bełchatowie. W Opocznie zapraszamy na godz. 13 do Miejskiego Domu Kultury (ul. Biernackiego 4) – tam utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego wykona Mateusz Mijal. W Bełchatowie, w Miejskim Centrum Kultury (Plac Narutowicza 3) wystąpi zespół Future Folk, a koncert rozpocznie się o godz. 18. Po wszystkich koncertach – poczęstunek przygotowany przez koła gospodyń wiejskich.

Do udziału w wydarzeniach zapraszamy przede wszystkim strażaków z rodzinami, ale także mieszkańców Łódzkiego. Wystarczy wcześniej zarejestrować się na naszej stronie www.strazak.lodzkie.pl

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego