Łódź: Pasjonuje Cię Biblia? Zapraszamy na Międzyzakonne Forum Apostolatów Biblijnych

Wszystkie osoby konsekrowane, które prowadzą (lub chciałyby prowadzić) kręgi biblijne, spotkania o tematyce biblijnej lub są zainteresowane katechezą biblijną, słowem wszyscy, którzy podejmują lub chcieliby podejmować jakąkolwiek formę apostolatu biblijnego zaproszeni są w dniach 6-7 listopada 2021 r. do Łodzi, na Międzyzakonne Forum Apostolatów Biblijnych. Będzie to okazja do posłuchania ciekawych referatów, a przede wszystkim do rozmów i wymiany doświadczeń. Przy tej okazji możemy poznać wiele ciekawych osób, które podzielają pasję biblijną oraz nawiązać ciekawe kontakty.

W spotkaniu mogą wziąć udział zarówno osoby konsekrowane jak i świeccy, którzy współpracują z inicjatywami podejmowanymi przez zakony. Więcej szczegółów na stronie https://www.passio.info.pl/forum/.

Organizatorami Międzyzakonnego Forum Apostolatów Biblijnych są Fundacja „Słowo Krzyża” (Warsztaty Biblijne z Pasjonistami) oraz Bractwo Słowa Bożego. Jest to spotkanie, które do swego kalendarza włączyła Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich, a patronatu udzieliła m.in. Konferencja Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych.

Patronat medialny nad Międzyzakonnym Forum Apostolatów Biblijnych sprawuje m.in. Radio Niepokalanów.