Łódź: Konferencja „Medycyna spersonalizowana w leczeniu niepłodności”

Zapraszamy do udziału w Konferencji „Medycyna spersonalizowana w leczeniu niepłodności”, która odbędzie się w Łodzi 2 grudnia 2017.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do lekarzy rodzinnych, lekarzy POZ, lekarzy ginekologów, lekarzy łódzkich szpitali zainteresowanych tematyką, środowiska pielęgniarek i położnych, pielęgniarek środowiskowych, przedstawicieli uczelni wyższych, akademickiego środowiska medycznego, dietetyków, psychologów, konsultantów oraz instruktorów w procesie diagnostyki płodności oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką diagnostyki i przyczynowego leczenia niepłodności.

Podczas konferencji odbędą się wykłady prowadzone przez wybitnych ekspertów, networking – indywidualne spotkania prowadzone w komfortowych warunkach oraz możliwość spotkania, rozmowy i konsultacji z najlepszymi specjalistami z zakresu przyczynowego leczenia niepłodności z kraju. Konferencja „Medycyna Spersonalizowana w diagnostyce i leczeniu niepłodności” to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i opinii zawodowych. Konferencja zakończy się debatą, w której wezmą udział prelegenci.

Uczestnicy Konferencji otrzymują:
– Punkty edukacyjne za udział w konferencji (lekarze)
– Certyfikat uczestnictwa
– Możliwość udziału w prelekcjach merytorycznych
– Materiały konferencyjne
– Serwisy kawowe

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe nformacje, program konferencji oraz rejestracja na stronie: diagnostykaplodnosci.pl