Lednica2000: Sylwester na Jamnej

Wszystkich przyjaciół Lednicy zapraszamy na wyjątkowy czas sylwestrowy – Sylwester na Jamnej. Dla nas zacznie się on już 27 grudnia, bo wtedy przyjeżdżamy do przepięknej i uroczej krainy, gdzie króluje Matka Boża Niezawodnej Nadziei. Jamna, to sanktuarium, które o. Jan Góra OP bardzo ukochał, a i my wracamy tam gdy tylko nadarzy się okazja. To nasz drugi dom, a Sylwester odbędzie się już po raz dwudziesty!

Jak spędzamy dnie? Przede wszystkim wspólnie. Rozpoczynamy je wspólną jutrznią i śniadaniem, a później cieszymy się piękną pogodą, pieszymi wędrówkami po górach, konferencjami, kolędowaniem. Grasz na instrumencie? Zabierz go ze sobą, na pewno się przyda! Gdy nadchodzi 31 grudnia, wspólnie przygotowujemy wielki bal, który rozpoczyna polonez na 100 par, i który trwa do białego rana. O północy wspólnie udajemy się do Matki Bożej, by jej zawierzyć siebie nawzajem i cały kolejny rok. Bądź z nami!

Informacje organizacyjne:
– zapraszamy w dniach 27 grudnia – 1 stycznia na Jamną,
– prosimy o zgłoszenia na adres sekretariat@lednica2000.pl z tytułem „Sylwester na Jamnej”. Należy podać imię, nazwisko, numer telefonu, planowany czas pobytu,
– zainteresowane osoby niepełnoletnie prosimy o kontakt,
– prosimy zabrać ze sobą śpiwór,
– w razie pytań prosimy o kontakt na adres: sekretariat@lednica2000.pl,

Więcej informacji i zapisy: www.lednica2000.pl/sylwester