ks. Jacek Molka – Wszystko o Apostołach Jezusa Chrystusa

Decyzję o napisaniu książki podjąłem wtedy, kiedy przypomniałem sobie, że emerytowany papież Benedykt XVI […] wygłosił szereg środowych katechez właśnie na temat Apostołów – pisze we wprowadzeniu do książki „Wszystko o Apostołach Jezusa Chrystusa autor – ks. dr Jacek Molka. Dlatego też – mimo powagi zagadnienia – postanowił po raz kolejny podjąć się próby „skondensowania” jakże obszernego tematu.

Najnowsza książka z coraz popularniejszej serii „Wszystko o…” Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła (o którego patronie w w/w publikacji znajdziemy również bardzo wiele ciekawych wiadomości), to prezentacja sylwetek wszystkich 14 najbliższych uczniów Pańskich. Dlaczego 14? – na to i wiele innych pytań, jak na przykład: co oznacza słowo „apostoł”? Jakie znaczenie ma imię „Jan”? Czy w końcu: kto i kiedy uzupełnił grono Apostołów? – znajdziemy odpowiedź w książce „Wszystko o Apostołach Jezusa Chrystusa”.

Przystępny język wyjaśniający zawiłości losów uczniów Jezusa, reprodukcje obrazów ilustrujących kolejne historie i quiz wiedzy związany z tematyką „Wszystko o…” – to doskonale znana wizytówka wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła. Nic – tylko czytać!