Ks. Dominik Chmielewski SDB: „KEHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie”

Polecamy najnowszą książkę ks. Dominika Chmielewskiego pt. „KEHARITOMENE. Odkryj Jej niesamowity sekret i wejdź w swoje przeznaczenie”, o której sam autor powiedział: Najważniejsza książka mojego życia. O Niej i dla Niej!

Spójrz w Jej oczy na okładce tej książki i powiedz Jej: Chcę Cię poznać Maryjo, chcę Cię pokochać, chcę żebyś mnie wyszkoliła do duchowej walki i najwspanialszych duchowych zwycięstw! Użyj mnie do Triumfu Twojego Niepokalanego Serca na świecie! Tak, chcę być cały Twój Maryjo, a Ty bądź cała moja, bo tylko w Tobie będę cały dla Boga, a Bóg cały dla mnie. Weź mnie za rękę Kecharitomene i poprowadź do odkrycia Twojego niesamowitego sekretu, a w nim mojego wiecznego przeznaczenia! Amen!

Ks. Dominik Chmielewski


Fragment wstępu napisany przez ks. Piotra Glasa:

Wielka to radość i zaszczyt polecić tę wspaniałą książkę napisaną sercem przez wielkiego wojownika Maryi, a mojego przyjaciela, ks. Dominika Chmielewskiego, dedykowaną właśnie Maryi.

Niech każde słowo tego dzieła będzie namaszczone Duchem Świętym, którego Oblubienicą jest Ta, która postawiła wszystko na Boga i wypełnienie Jego świętej woli – najpierw tu, na ziemi, a obecnie czyni to w Jego Królestwie.

Św. Jan Paweł II powiedział: „Od Maryi uczymy się, jak oddać się woli Boga we wszystkich okolicznościach życia, od Maryi uczymy się ufać nawet wtedy, gdy nie ma już żadnej nadziei, od Maryi uczymy się kochać Jej Syna i Syna Boga”.

Wydawnictwo SUMUS


Polecamy też inne pozycje ks. Dominika Chmielewskiego:

1. Twoja droga – rozważania drogi krzyżowej
2. Jego miłość Cię uleczy
3. Różaniec ratunkiem dla świata