KRS: Forum Promocji Województwa Łódzkiego

Forum Promocji Województwa Łódzkiego to cykliczne wydarzenie wspierające proces budowania marek regionalnych oraz lokalnych. Forum jest także miejscem wymiany pomysłów, doświadczeń w zakresie budowania marek, generowania nowych idei, inicjatyw, programów i działań. Tematyka wykładów oraz warsztatów zaprezentowanych podczas Forum opierać się będzie na metodzie myślenia projektowego („design thinking”) oraz założeniach przyjętego przez Województwo Łódzkie „Programu kreacji i promocji marki Województwa Łódzkiego z planem wdrożenia w latach 2012 – 2016”. Program tegorocznej edycji został wzbogacony o tematykę promocji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską oraz sesje plakatowe pokazujące najciekawsze projekty promocji marek lokalnych w naszym regionie. Forum odbywa się w Słoku koło Bełchatowa w dniach 24-25 listopada.

Na Forum Promocji Województwa Łódzkiego jest Tomasz Bilicki – zapraszamy na relację na żywo dzisiaj o godz. 12.30 oraz Magazyn KRS z Forum dzisiaj o godz. 20.30. to cykliczne wydarzenie wspierające proces budowania marek regionalnych oraz lokalnych. Forum jest także miejscem wymiany pomysłów, doświadczeń w zakresie budowania marek, generowania nowych idei, inicjatyw, programów i działań. Tematyka wykładów oraz warsztatów zaprezentowanych podczas Forum opierać się będzie na metodzie myślenia projektowego („design thinking”) oraz założeniach przyjętego przez Województwo Łódzkie „Programu kreacji i promocji marki Województwa Łódzkiego z planem wdrożenia w latach 2012 – 2016”. Program tegorocznej edycji został wzbogacony o tematykę promocji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską oraz sesje plakatowe pokazujące najciekawsze projekty promocji marek lokalnych w naszym regionie. Forum odbywa się w Słoku koło Bełchatowa w dniach 24-25 listopada.

Na Forum Promocji Województwa Łódzkiego był Tomasz Bilicki – zapraszamy na relację dziś (25 listopada) o 20.30 w Magazynie KRS – Kultura Religia Społeczeństwo.