Królowo małżeństw, módl się za nami! Miesiąc rozważań dla małżonków pragnących odnowić swoją miłość

Nakładem zaprzyjaźnionego z Radiem Niepokalanów Wydawnictwa SUMUS ukazała się wyjątkowa książka: „Królowo małżeństw, módl się za nami! Miesiąc rozważań dla małżonków pragnących odnowić swoją miłość”. To rekolekcje dla małżonków, oparte na wezwaniach Litanii Loretańskiej. Świetna propozycja na maj, ale także na cały rok.

Ewa Grodzka, autorka książki, współautorka Kanału Małżeńskiego:

„Miłość małżeńska to największa przygoda, jaką można sobie wyobrazić. Naprawdę. Gdyby się dobrze zastanowić, nawet piesza wędrówka dookoła świata nie jest w stanie dostarczyć takiego wachlarza wrażeń jak całe życie u boku współmałżonka.

U boku jego przeszłości, przyzwyczajeń, wyobrażeń, rodzinnych zawiłości, uprzedzeń, pragnień, słabości, oczekiwań. U boku prawdy o nim. Jeśli zdecydowałeś się na tę fascynującą przygodę z drugim człowiekiem, wkroczyłeś na drogę pełną niespodzianek. Bez względu na to, w jakim momencie małżeńskiej wyprawy jesteś, chcę Ci przedstawić kogoś, kto niegdyś przebył nieprawdopodobną drogę i może Cię wiele nauczyć. Może, jeśli tylko tego zechcesz, kroczyć obok Ciebie i Twego współmałżonka, byście nie zboczyli z drogi rozpoczętej sakramentalnym fiat.

Przedstawiam Ci MARYJĘ.”

Ks. Dominik Chmielewski:

„Wiemy dobrze, że Matka Boża ma szczególną moc wypraszania nieprawdopodobnych łask, żeby uzdrowić każde sakramentalne małżeństwo. Pierwszy cud, którego Bóg dokonał przez wstawiennictwo Maryi, został uczyniony dla małżonków. Dlatego to właśnie Ona ma niezwykły duchowy autorytet, jako Matka Pięknej Miłości, aby zawalczyć o Wasze małżeństwo. Ale musicie Jej pomóc. W jaki sposób? Wejść w te rekolekcje. Dzięki tym rozważaniom umocnicie Wasz związek na tyle, że kiedy przyjdzie próba wierności, kiedy doświadczycie sprawdzianu Waszej miłości małżeńskiej, przetrwacie w pięknym stylu.”

Tytuł: Królowo małżeństw, módl się za nami! Miesiąc rozważań dla małżonków pragnących odnowić swoją miłość
Autor: Ewa Grodzka
Wydawnictwo: SUMUS
Data wydania: 26 października 2020
Liczba stron: 128

Fot. za www.sumuswydawnictwo.pl