Jasna Góra: Główne obchody jubileuszu 200-lecia Żywego Różańca
W dniach 5-6 czerwca na Jasnej Górze będzie miało miejsce narodowe wydarzenie pod patronatem Konferencji Episkopatu Polski. Mowa o głównych obchodach jubileuszu 200-lecia Żywego Różańca połączonych z III Ogólnopolskim Kongresem Różańcowym oraz XIV Ogólnopolską Pielgrzymką Żywego Różańca – z udziałem Nuncjusza Apostolskiego i biskupów.
W programie m.in.: sympozjum jubileuszowe, procesja różańcowa, nocne czuwanie modlitewne, konferencja, świadectwo Anny d’Harcourt z rodziny bł. Pauliny Jaricot, Msza Jubileuszowa z Nuncjuszem i Jubileuszowy Akt Oddania Matce Bożej.
Informacje i zgłoszenia u moderatorów diecezjalnych Żywego Różańca. Częstochowa, piątek-sobota 5-6 czerwca.
Msza inauguracyjna w piątek o godz. 13.30, w sobotę początek o godz. 9.00. Zapraszamy.


