I Ogólnopolska Pielgrzymka Ewangelizacyjna Pabianice – Niepokalanów: 10 – 15 sierpnia 2016

Idziemy szlakiem wielkiego Ewangelizatora – św. Maksymiliana. W drodze uwielbiamy Pana z mocą, medytujemy Słowo Boże i uzdrawiamy w Imię JEZUSA! To pielgrzymowanie może odmienić Twoje życie i życie wielu osób, u których będziemy mieli noclegi. Pragniemy głosić Jezusa w każdej miejscowości, gdzie będziemy nocowali. Co wieczór będziemy odprawiali Mszę o uzdrowienie dla miejscowych z głoszeniem Jezusa jako jedynego Pana i Zbawiciela.Będzie dużo modlitwy wstawienniczej i radosnego uwielbienia;) No i pyszne obiady każdego dnia za darmo;)

Zapisy na I Ogólnopolską Pielgrzymkę Ewangelizacyjną z Pabianic do Niepokalanowa już ruszyły. Zapisy odbywają się do 1 sierpnia w dni powszednie w kancelarii parafialnej kościoła św. Mateusza w Pabianicach w godzinach 16:00 – 17:30. Koszt pielgrzymki to 100 zł.

Słowo od dyrektora Pielgrzymki Rafała Latuśkiewicza:
PROGRAM PIELGRZYMKI

Pierwszy dzień Pabianice – Kurowice 24,2 km. Drugi Kurowice – Jeżów 30,5 km. Trzeci Jeżów – Skierniewice 23,1 km. Czwarty Skierniewice – Niepokalanów 38,5 km. Całość pielgrzymki to 116,3 km. W Niepokalanowie uczestniczymy w 2-ch dniach odpustowych z okazji 75 rocznicy śmierci męczeńskiej św. Maksymiliana Marii Kolbego, oraz Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymka ma charakter ewangelizacyjny dlatego podczas niej będą się odbywały msze z nabożeństwami o uzdrowienie oraz modlitwy wstawiennicze na każdym noclegu i po drodze. Noclegi będą wcześniej załatwione, a każdy pątnik będzie miał przypisany przez grupę kwatermistrzowską dlatego nie należy się o nie martwić. W Niepokalanowie – Lasek 13 Sierpnia o godzinie 21 odbędzie się ognisko z braćmi Franciszkanami. Z 14 na 15 Sierpnia odbędzie się nocne czuwanie naszej pielgrzymki w kaplicy św. Maksymiliana Marii Kolbe. Powrót 15 sierpnia autokarami do Pabianic.

W cenie pielgrzymki uwzględnione są: emblematy pielgrzymkowe, ciężarówka z wodą, sanitariaty wc, tir na bagaże, noclegi w Niepokalanowie, autokar w drodze powrotnej oraz ubezpieczenie.

Dołącz do wydarzenia na facebooku