Giełda Pomysłów dla czystego powietrza

Opracowałeś nowe rozwiązania związane z ograniczeniem emisyjności, nowatorskie projekt do komunikacji ze społecznością lub masz pomysł jak zwiększyć efektywność energetyczną w regionie? Zapraszamy do udziału w konkursie Giełda Pomysłów – ARP Innovation Pitch. Na zgłoszenia czekamy do 19 grudnia 2018 r.

Chcemy zainteresować twórców innowacji i innowatorskich rozwiązań tematem walki z niską emisją. Zależy nam na tym, aby uczestnikami tego konkursu były przedsiębiorstwa i instytucje, które mają pomysły, jak monitorować, budować energooszczędne budynki, czy jak ograniczyć niską emisję. Liczymy na szeroki udział i wiele pomysłów – mówi dyrektor departamentu gospodarki odpadami, emisji i pozwoleń zintegrowanych Marcin Podgórski.

Konkurs organizowany jest we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. i adresowany jest do wszystkich, którzy chcieliby opracować rozwiązania związane z ograniczeniem emisyjności szczególnie w sektorze komunalno-bytowym, ale także tych, którzy mają nowatorskie pomysły na narzędzia do komunikacji ze społecznością.

W ramach konkursu Giełda Pomysłów – ARP Innovation Pitch poszukiwane są rozwiązania z obszaru efektywności OZE, termomodernizacji, technik grzewczych, technik ograniczających emisję zanieczyszczeń pochodzących ze spalania paliw stałych w indywidualnych instalacjach grzewczych, technik organizacyjnych, technologii informatycznych oceny źródeł niskiej emisji czy innowacyjnych projektów z obszaru komunikacji społecznej.

Każdy projekt ma szansę przyczynić się do poprawy jakości powietrza w naszym regionie. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są pod adresem: gielda-pomyslow

Samorząd Województwa Mazowieckiego