Franciszkańskie rozważania czerwcowe o. dra Ireneusza Klimczyka – codziennie, 20.00
Przez cały czerwiec – miesiąc poświęcony szczególnej czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – zapraszamy do słuchania „Rozważań czerwcowych” przygotowanych przez franciszkanina o. dra Ireneusza Klimczyka OFMConv, dyrektora Instytutu Maryjno-Kolbiańskiego KOLBIANUM w Niepokalanowie, a następnie do wspólnej modlitwy Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa
SŁUCHAJ: czerwiec – codziennie, godz. 20.00

