Ekspiacja za grzechy przeciwko życiu – transmisja radiowa

Franciszkanie z Niepokalanowa zapraszają na wspólnotową ekspiację za grzechy przeciwko życiu. Konferencje, Msze święte, modlitwa i nabożeństwa ekspiacyjne odbędą się w trzy kolejne soboty marca 9,16 i 23 marca. 

Każde spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 konferencją Wiesławy Kowalskiej. Po konferencji, o 11.00 Eucharystia w niepokalanowskiej bazylice oraz nabożeństwo ekspiacyjne przed Najświętszym Sakramentem. Zarówno Msza święta, jak i nabożeństwo będą transmitowane przez Radio Niepokalanów. Transmisja radiowa będzie trwała ok. 2 godzin – od 11.00 do 13.00. 

9 marca: będziemy się modlić modlitwą matki, solidaryzując się ze wszystkimi cierpiącymi kobietami.

16 marca: będziemy łączyć się z mężczyznami, odmawiając, modlitwę ojca.

23 marca: w specjalnym nabożeństwie będziemy przepraszać Boga za wszystkich ludzi winnych aborcji i innych grzechów przeciwko życiu.”

Do wspólnej modlitwy zaproszeni są wszyscy, którym drogie jest każde życie ludzkie. Wszystkie teksty modlitw zostaną wydrukowane w specjalnie przygotowanej broszurce, aby można je było zabrać do swoich środowisk celem większego rozpropagowania.

Kroki do uwolnienia z poczucia winy po aborcji, modlitwę matki, modlitwę ojca, świadectwa itp. można odnaleźć na: www.poaborcji.pl i www.duchowaadopcja.info