DROGA LWA. Rekolekcje tylko dla mężczyzn

Zapraszamy na 3-dniowy program „Droga Lwa”, który zmienił już życie setek mężczyzn. To wydarzenie, które rozpoczyna proces głębokiej przemiany duchowej i osobistej.

„Droga Lwa” to 3-dniowe, intensywne ćwiczenia duchowe, które pozwalają odkryć Boży Plan na życie. Program inspirowany jest Słowem Bożym, życiem Braci we wspólnocie, duchowością ignacjańską i karmelitańską, a także przykładami życia świętych mężczyzn.

Gdzie: Warszawa
Kiedy: 29-31 marca 2019 r.

Więcej: drogalwa.pl

UWAGA! Po wpisaniu kodu NIEPOKALANOW przy zapisach na ćwiczenia duchowe Droga Lwa, Słuchacze Radia Niepokalanów otrzymają zniżkę w wysokości 70 zł.


Co sprawia, że nie realizujesz wyzwań, które przed sobą stawiasz?

Kolejne wielkie plany wyrzuciłeś do kosza, bo ktoś lub coś stanęło Ci na drodze? A może żyjesz marzeniami innych, a nie swoimi? Coś nieustannie powstrzymuje Cię przed odkryciem lub realizacją Twoich pragnień? Doskonale wiemy, co czujesz. Program Droga Lwa został stworzony przez mężczyzn, którzy ruszali z podobnego miejsca, jak Ty. Wiemy, że możesz żyć pełnią życia niezależnie od okoliczności, ponieważ sami tego doświadczyliśmy. Chcemy się z Tobą podzielić tym, co odkryliśmy.

Jak często czujesz, że Twoja przeszłość wpływa destrukcyjnie na to co jest i to co będzie?

Gdy myślisz o sobie to widzisz człowieka oddychającego pełną piersią czy raczej kogoś, kto jest pełen wewnętrznych blokad i lęków? Kiedy myślisz o trudnych sytuacjach ze swojej przeszłości i osobach, które Cię zraniły odczuwasz wewnętrzny spokój czy kotłują się w Tobie negatywne emocje? Być może Twoja trudna historia tak bardzo na Ciebie wpływa, że sama myśl o wyzwaniach rodzi w Tobie niepewność? Pokażemy Ci, że skuteczna praca nad zranieniami jest kluczem do wewnętrznego uwolnienia i realizacji pragnień Twojego serca.

Czy masz wrażenie, że ciągle „gasisz pożary”?

Jak nie w domu, to w pracy? Jak nie w pracy, to w relacji z dziećmi? I tak na okrągło? Jesteś zmęczony faktem, że nieustannie kogoś zawodzisz? Nie wystarczy chcieć właściwie uporządkować najważniejsze obszary Twego życia. Trzeba wiedzieć, dlaczego i jak to zrobić. Znamy nie tylko odpowiedzi na te pytania, ale również olbrzymie owoce, jakie przynosi wcielenie ich w życie. Opowiemy Ci o Fundamencie i nauczymy Cię, jak na nim budować Twoją codzienność. To najkrótsza droga do skutecznego Przywództwa.

Więcej: drogalwa.pl