DOBRA BIBLIOTECZKA: TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce – niedziela, 4 czerwca, 17.15

W kolejnym odcinku DOBREJ BIBLIOTECZKI sięgniemy po wartościową i niezwykle rozwijającą książkę o talentach. Jeśli myślisz, że wszyscy w około mają jakieś talenty, a Ty nie, to jesteś w błędzie. Nasz gość – Iza Antosiewicz – przekonuje, że KAŻDY kto ma mózg, ma talenty!

Każdy z nas, przychodząc na świat, otrzymał od Stwórcy niezwykły prezent. Jest nim unikalny – jedyny w swoim rodzaju zestaw talentów. Wielu z nas nie korzysta jednak z tego daru, nie doceniając swoich talentów lub zaprzeczając ich istnieniu. Zamiast skupiać się na słabościach, postaw na swoje mocne strony! Odkryj je, rozwiń i zbierz ich owoce, które przerosną Twoje wyobrażenia.

Odkryj talenty własne i bliskich Ci osób, aby dzięki temu budować silną, pełną miłości rodzinę, która wypuści w świat pokolenie przekonane o swojej wartości i świadome swoich mocnych stron.

Książka „TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce” to pomoc i inspiracja dla każdego, kto chce zacząć budować swoje życie w oparciu o mocne strony. Szczególnie skierowana jest do obecnych i przyszłych rodziców, którzy chcą towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu i rozwijaniu ich pasji oraz dorastaniu w zdrowym poczuciu własnej wartości.

Zapraszają: Edyta Maciejewska i Paulina Wysocka

SŁUCHAJ: niedziela, 4 czerwca – godz. 17.15 (premiera) i piątek, 9 czerwca – godz. 9.15


Tytuł: TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce
Autor: Izabela Antosiewicz
Wydawnictwo: RTCK
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 280

Książkę znajdziesz TUTAJ