DOBRA BIBLIOTECZKA: TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce (cz. 2) – niedziela, 11 czerwca, 17.15

Wyobraź sobie, że od teraz całą energię poświęcasz na rozwijanie tego, co jest Twoim naturalnym talentem, w czym po prostu jesteś dobry. Poznajesz swoje mocne strony, skupiasz się na nich i rozwijasz je, służąc swoimi darami innym ludziom. Jak wtedy wyglądałaby Twoja rzeczywistość?

Każdy z nas, przychodząc na świat, otrzymał od Stwórcy niezwykły prezent. Jest nim unikalny – jedyny w swoim rodzaju zestaw talentów. Wielu z nas nie korzysta jednak z tego daru, nie doceniając swoich talentów lub zaprzeczając ich istnieniu. Zamiast skupiać się na słabościach, postaw na swoje mocne strony! Odkryj je, rozwiń i zbierz ich owoce, które przerosną Twoje wyobrażenia.

Odkryj talenty własne i bliskich Ci osób, aby dzięki temu budować silną, pełną miłości rodzinę, która wypuści w świat pokolenie przekonane o swojej wartości i świadome swoich mocnych stron.

Książka „TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce” to pomoc i inspiracja dla każdego, kto chce zacząć budować swoje życie w oparciu o mocne strony. Szczególnie skierowana jest do obecnych i przyszłych rodziców, którzy chcą towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu i rozwijaniu ich pasji oraz dorastaniu w zdrowym poczuciu własnej wartości.

Zapraszamy na drugie spotkanie z Izą Antosiewicz i jej najnowszą książką „TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce”.

SŁUCHAJ: niedziela, 11 czerwca – godz. 17.15 (premiera) i piątek, 15 czerwca – godz. 9.15.