DOBRA BIBLIOTECZKA: Niemożliwe świadectwa cz. 1 – niedziela, 4 lutego, 17.15

W kolejnym odcinku DOBREJ BIBLIOTECZKI, audycji o książkach pełnych dobrej wartości sięgamy po książkę ks. Łukasza Platy „Niemożliwe świadectwa”. Ukazała się ona nakładem Wydawnictwa RTCK.

Te pozornie niemożliwe historie są niezaprzeczalnym dowodem Bożej miłości i mocy, a także prawdy, że w Jezusie Chrystusie ratunek i pomoc mogą znaleźć zarówno ci, którzy już doświadczyli Jego dobroci, jak i ci, którzy jeszcze Go nie poznali. Książka podpowiada, od czego zacząć, czego nie pominąć i jak odważnie podążać drogami wiary. Daje pewność, że dla Boga nie ma nic niemożliwego i pragnienie, by Bóg przemienił także MOJE życie, skoro mógł dotknąć tyle osób.

Gościem Pauliny Wysockiej był ks. Łukasz Plata, ewangelizator, rekolekcjonista, kierownik duchowy i spowiednik. Pomysłodawca EwangeliBusa posługujący modlitwą wstawienniczą, a także wykładowca teologii moralnej na KUL. Prywatnie poszukiwacz nowych dróg Ducha Świętego w Kościele i świecie. Opowiedział o swoim nawróceniu i o tym, co zrobić, by móc zobaczyć Boże cuda.

SŁUCHAJ: niedziela, 4 lutego – godz. 17.15 (premiera) i piątek, 9 lutego – godz. 9.15 (część 1 z 3)