DO ODSŁUCHANIA: ŚW. MAKSYMILIAN (WCIĄŻ) CZYNI CUDA. DAJ MU SZANSĘ! 

W przededniu 80. rocznicy śmierci ojca Maksymiliana Kolbego zapraszamy do wysłuchania audycji, mówiącej o tym, jak skutecznym orędownikiem w niebie jest dla nas św. Maksymilian.

W jednym z numerów Rycerza Niepokalanej pojawiło się świadectwo p. Stanisława, który w swojej parafii modlił się przed obrazem świętego Maksymiliana:

„Biorę Cię na pośrednika. Spraw, by dobry Bóg ujął lat z mojego życia według swej łaskawości, a dodał mej umierającej żonie. Przecież już za parę miesięcy są najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia i jej urodziny. Proszę Cię, Maksiu, nie zwlekaj. Sprawa jest podobna do Twojej i wymaga szybkiej decyzji (…) Gdzieś wewnątrz usłyszałem wyraźny głos, a może to była tylko moja natrętna myśl – PÓŁ ROKU (…) Zgoda Maksiu, dziękuję Ci.”

Żona Pana Stanisława zmarła dokładnie pół roku później, przeżywając w pełnej świadomości z mężem i rodziną, święta Bożego Narodzenia…

Zapraszamy do wysłuchania audycji „O skutecznym wstawiennictwie świętego Maksymiliana.” Z ojcem Piotrem Lenartem i s. Teresą Michałek rozmawiała Malwina Szymańska.