DO ODSŁUCHANIA: „Królowo Małżeństw, módl się za nami…” – książka napisana z woli Maryi

Nakładem Wydawnictwa SUMUS ukazała się książka „Królowo Małżeństw, módl się za nami. Miesiąc rozważań dla małżonków pragnących odnowić swoją miłość”. To wyjątkowe rekolekcje podczas których rozważamy cnoty Matki Bożej, wymienione w Litanii Loretańskiej, w kontekście naszej relacji małżeńskiej. Okazuje się, że Maryja ma dla nas doskonałe rady.

„Wiemy dobrze, że Matka Boża ma szczególną moc wypraszania nieprawdopodobnych łask, żeby uzdrowić każde sakramentalne małżeństwo. Pierwszy cud, którego Bóg dokonał przez wstawiennictwo Maryi, został uczyniony dla małżonków. Dlatego to właśnie Ona ma niezwykły duchowy autorytet, jako Matka Pięknej Miłości, aby zawalczyć o Wasze małżeństwo. Ale musicie Jej pomóc. W jaki sposób? Wejść w te rekolekcje. Dzięki tym rozważaniom umocnicie Wasz związek na tyle, że kiedy przyjdzie próba wierności, kiedy doświadczycie sprawdzianu Waszej miłości małżeńskiej, przetrwacie w pięknym stylu. […] Wszystkie małżeństwa, które biorą udział w tych rekolekcjach, z całego serca błogosławię i obiecuję Wam modlitwę” – napisał w przedmowie do książki ks. Dominik Chmielewski.

Z autorką książki Ewą Grodzką i jej mężem Wojciechem, założycielami Kanału Małżeńskiego rozmawiała Paulina Wysocka. Posłuchajcie o książce, do której napisania zainspirował Ewę sen, i w której znajdziecie Serce Niepokalanej.

1 część:

2 część:

Fot: Ewa i Wojciech Grodzcy, archiwum prywatne