DO ODSŁUCHANIA: 30 twarzy Maryi. Poznaj Ją, odkryj siebie

„Napisałem tę książkę w taki sposób, by pokazać Ci logikę drogi Maryi – od słuchania słowa poprzez piękne i pełne uwielbienia życie, aż do Nieba; od zwiastowania przez krzyż, do wniebowzięcia. To jest dobra droga. Może bez brylowania i szpanowania (…), ale za to zgodnie ze sprawdzoną, choć niemodną recepturą na wieczność, której głównym składnikiem jest jedno skromne słowo: fiat” – mówi ks. Mateusz Dudkiewicz, autor książki „30 twarzy Maryi. Poznaj Ją, odkryj siebie”, która w najbliższą niedzielę trafi do DOBREJ BIBLIOTECZKI.

30 twarzy Maryi, które odkryjesz w wezwaniach Litanii Loretańskiej, pozwolą Ci zachwycić się najpierw Nią – Wieżą Dawidową, a potem sobą, ponieważ droga Tej, która jednym „tak” zmieniła oblicze ziemi, to opowieść o Tobie i tym, do czego jesteś zaproszony.

Ks. Mateusz opowiada Paulinie Wysockiej o tym, jak powstała książka i jak z niej najlepiej skorzystać, a także kim dla Niego jest Maryja. Dowiemy się też jaka jest najbardziej katolicka litera w alfabecie i wielu innych ciekawych rzeczy.


Tytuł: 30 twarzy Maryi. Poznaj Ją, odkryj siebie
Autor: ks. Mateusz Dudkiewicz
Wydawnictwo: RTCK
Rok wydania: 2023
Liczba stron: 224

Książkę znajdziesz TUTAJ