Bieg dla Życia – trwają zapisy

Już po raz 7 wystartuje na Podkarpaciu ogólnopolski Bieg dla Życia, łączący dwa miasta: Jarosław i Przemyśl!

Zapisy ruszyły 1 listopada, a sam bieg startuje 3 grudnia! ZAPRASZAMY!

Jak to się zaczęło?
Kiedy kilka dobrych lat temu zaczęła się przygoda księdza Michała z bieganiem, z czasem pojawiła się także chęć nadania mu jakiegoś głębszego sensu. I tak w 2016 roku zrodziła się myśl, aby pobiec dla Życia. Początkowo nie bardzo wiedział jak się do tego zabrać, ale na szczęście nie był sam – Pan Bóg posłał ludzi.

Pan Paweł wyznaczył trasę, która opierała się na szlaku Ekstremalnej Drogi Krzyżowej Jarosław – Przemyśl, Paulina użyczyła bus, Jarosławskie Opactwo nakarmiło biegaczy, Dorota zadbała o koordynację wszystkich działań, Pan Bogdan o karmienie zawodników na trasie, a Siostry Karmelitanki w Przemyślu z radością przyjęły nas do swojego małego kościółka, który na dobre stał się metą Biegu dla Życia – czytamy na stronie http://biegnijsercem.pl

I tak przy pomocy wielu ludzi dobrej woli, doszedł do skutku pierwszy bieg o nazwie Sztafeta dla Życia – 8 grudnia 2016 roku wystartowało ze świadectwem 20 biegaczy, w tym dwóch duchownych. Chwilkę później Sztafeta dla Życia przeobraziła się w Bieg dla Życia.

ZAPISY I WIĘCEJ INFORMACJI NA WSPOMNIANEJ STRONIE: http://biegnijsercem.pl/