6 sierpnia – co dziś na antenie?

Oto wybrane punkty programu, emitowane dziś (sobota, 6 sierpnia) na antenie Radia Niepokalanów.

6.10 –  Ewangelia Dnia, czyta o. Piotr Szczepański, komentarz o. Paulin Sotowski

6.15 – GODZINKI o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

7.15 – Przegląd Prasy Katolickiej

7.45. – SŁOWO O SŁOWIE – audycja prof. Jerzego Bralczyka

8.15 – Rycerz Niepokalanej AUDIO

9.15 – Przegląd Tygodnika „Niedziela”

10.15 – Radiowy Serwis Samochodowy. Audycja Jerzego Jaworskiego o motoryzacji.

10.45 (pow. dziś 16.45, 22.45) – Radiowa Lektura

11.00 – 13.00 – WZNSM: Msza św. z zawierzeniem, nabożeństwo wynagradzające (dziś pierwsza sobota miesiąca), modlitwa różańcowa (część chwalebna), zawierzenie dziedzictwa kolbiańskiego

13.15 – WSCHODNIE ZAGROŻENIA DUCHOWE. Siostra Michaela Pawlik (dominikanka) przez wiele lat mieszkała i posługiwała w Indiach. W kolejnych audycjach będzie opowiadać o zwyczajach religijnych hinduizmu i przestrzegać przed stosowaniem wschodnich praktyk duchowych. Audycję emitujemy dzięki współpracy z kanałem SalveNET

13.35 – „Witam Cię kartek szelestem” – czyli spotkanie z książką. Relaks z książką to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. „Witam cię kartek szelestem”” to nasza kolejna propozycja. W ramach tego cyklu w każdą sobotę o godz. 13.40 będziemy prezentować jedną książkę w sam raz na wakacje i nie tylko…  Audycję emitujemy dzięki współpracy z Wydawnictwem Jedność (Powt. czwartek, 20.30)

14.40 – Ewangelia Dnia, czyta o. Piotr Szczepański, komentarz o. Paulin Sotowski

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia – transmisja z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z Krakowa – Łagiewnik

15.30 – Biblia Audio Superprodukcja

16.15 – Serwis popołudniowy Radia Watykańskiego

16.45 (pow. dziś 22.45) – Radiowa Lektura

17.15 – Koncert Życzeń i Marzeń RN (na żywo, z udziałem Słuchaczy)

18.15 – Plebiscyt na Gwiazdę Tygodnia RN (na żywo, z udziałem Słuchaczy)

Po 19.00 – Ewangelia Dnia, czyta o. Piotr Szczepański, komentarz o. Paulin Sotowski

19.30 – Na franciszkańską wędrówkę szlakiem Grupy Brązowej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej zapraszają nas o. Robert Serafinowski i o. Sylwestr Gąglewski, odpowiedzialnym za organizację franciszkańskiej Grupy Brązowej, i wielokrotny pielgrzym.

20.00 – Aktualności Radia Watykańskiego

20.30 – „Dawne gry i zabawy”. W lipcu i sierpniu w sobotnie wieczory wspominamy zabawy, które niekoniecznie są już przestarzałe… Bączki, gra w klasy, czy w gumę, bieg z fajerką oraz kamienie czy podchody do dawne gry i zabawy, które pamiętają nasi rodzice czy dziadkowie. To także sposób zachęcenia dzieci i młodzieży do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

21.00 – Transmisja Apelu Jasnogórskiego NA ŻYWO z Jasnej Góry (via Radio Jasna Góra)

ok. 21.20 – SŁOWO POD PODUCHĘ. Piękne i mądre myśli na dobranoc. SŁOWO POD PODUCHĘ zostało przygotowane przez Katolickie Radio DOXA. SŁOWO POD PODUCHĘ codziennie ok. godz. 21.20.

21.30 – MUZYKA FILMOWA audycja Marka Orzechowskiego. Wyjątkowy film to doskonałe kreacje aktorskie, fantastyczne zdjęcia i jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna muzyka filmowa. Tak się składa, że mamy bardzo dużo takiej muzyki w Radiu Niepokalanów. Usłyszycie ją w audycji Marka Orzechowskiego pt. MUZYKA FILMOWA. Dzisiaj powtórka odcinka z wtorku, w którym posłuchamy muzyki filmowej z seriali zagranicznych.

Radia Niepokalanów MOŻNA SŁUCHAĆ na terenie woj. łódzkiego – 98,6 FM oraz mazowieckiego – 102,7 FM, a także ONLINEhttp://radioniepokalanow.pl/posluchaj-online/index.html