Niepokalanów: Max Festiwal – zapisz się już dziś!

Słów kilka od organizatorów Max Festiwalu w Niepokalanowie!:

Pokój i dobro!
Do Max Festiwalu zostało mniej niż miesiąc! ?
Nadal się zastanawiasz czy przyjechać?
Opowiemy Ci trochę o tym, co Cię czeka…
Gdzie będziesz spał? ?
Naszym głównym noclegiem jest pole namiotowe, koszt noclegu jest w cenie zapisu na nasze spotkanie, ale musisz mieć swój namiot, karimatę i wszystko, co potrzebne, aby przeżyć 🙂
Dom rekolekcyjny — nocleg w domu rekolekcyjnym należy załatwić wcześniej i na własną rękę. Ilość miejsc jest ograniczona, a więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem https://niepokalanow.pl/…/dom…/dom-pielgrzyma-informacje
Własny dom — Jeśli mieszkasz blisko, możesz spać w swoim własnym łóżku ?
i dołączać do nasz codziennie rano.
Co będziesz jadł? ?
Organizatorzy zapewniają przez cały dzień chleb, wrzątek i herbatę oraz jednodaniowy obiad, resztę jedzenia musisz upolować sobie sam w pobliskich sklepach czy jadłodajniach.
Ile to kosztuje? ?
Większość kosztów organizacyjnych pokrywa nasz Zakon, czyli Franciszkanie, ale chcemy i Wam dać możliwość uczestnictwa finansowego w tym dziele, dlatego prosimy o wpłatę 130 złotych. Wpłaty dokonujemy w recepcji podczas zgłaszania swojego przyjazdu. Jeśli nie możesz uczestniczyć w całości, a tylko w wybranych punktach wtedy opłata wynosi 100 zł. Przyjeżdżasz tylko na koncert? I tak się zapisz! Dostaniesz od nas smycz oraz śpiewnik, a my będziemy wdzięczny za ofiarę dobrowolną.
Co mnie czeka?
Koncerty, Spotkania z gośćmi, Spotkania ze słowem Bożym, Msze Święte, Spotkania z wartościowymi ludźmi, dużoo modlitwy i dużoooo dobrej zabawy.
Poniżej przedstawiamy naszych tegorocznych gości.
Nie czekaj na ostatnią chwilę… zapisz się już dziś, pod tym linkiem ?http://maxfestiwal.pl/zapisy/
Czekamy na Ciebie! ?